Инвалидска количка

15,400.00 ден

Модел на лесна инвалидска количка со тежина oд 16 килограми.

Прашај за производот!
Внесете го Вашето Име
Внесете ја Вашата Емаил адреса
грешка
Внесете ја пораката
ШИФРА: BB6 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Инвалидска количка BB6

Модел на лесна инвалидска количка со тежина oд 16 килограми. Доаѓа со широка алуминиумска рамка со одлична боја. Сигурна поддршка која ви нуди безбедно возење. Делот кај рацете е прилагодлив според висината. Тапацирот е направен од високо квалитетен материјал со најлон, кој е издржлив и удобен. Делот кај нозете и рацете се прилагодува и поместува по потреба на корисникот. Брзо расклоплива за полесно складирање.

Носивост: 100kg

Алуминиум