Бастун Расклоплив

800.00 ден

Прилагодлива големина

Прашај за производот!
Внесете го Вашето Име
Внесете ја Вашата Емаил адреса
грешка
Внесете ја пораката
ШИФРА: BB5 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Бастун Расклоплив BB5

Изработен од алуминиум , со нелизгачки држачи и подесување на висината. Предноста е малата тежина (350гр) и лесното склопување и расклопување.

Внимание : при некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.

Алуминиум