Атлетски шорцеви за слабеење

2,300.00 ден

  • Производите на SuperOrtho се произведени по најнови и најсовремени стандарди, ги поседуваат сите сертификати за безбедност, функционалност, ефикасност и квалитет.
  • Сертификати: CE – ISO13485 – FDA
Прашај за производот!
Внесете го Вашето Име
Внесете ја Вашата Емаил адреса
грешка
Внесете ја пораката
ШИФРА: С5–005 Категории: , Ознаки: ,

Опис

Атлетски шорцеви за слабеење С5–005

  • Стилски дизајн.
  • Високо препорачливи за време на спортски активности.
  • Ја стимулираат крвната циркулација.
  • Создаваат САУНА ефект за губење на вишокот килограми и обликување на бутовите.

 

Атлетските шорцеви  се изработени од квалитетен неопрен  материјал кој овозможува соодветна компресија и совршено приспособување на формата на телото. Високо  се препорачливи за време на спортски активности за превенција од повреди и подобрување на перформансите. Ја забрзуваат крвната циркулација и ја одржуваат топлината.Неопрен материјалот овозможува САУНА ефект за губење на вишокот килограми и обликување на бутините.

Препорачливо за:

  • Подобри перформанси при спортски активности.
  • Забрзување на крвната циркулација.
  • Губење на вишокот килограми.
  • Обликување на бутините.

Големина:

S   55 cm – 66 cm

M  66 cm – 76 cm

L    76 cm – 87 cm

XL   87 cm – 96 cm

XXL 96 cm – 107 cm

Внимание : при некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.

70% Неопрен
30% Најлон