Бастун

800.00 ден

 

Прилагодлива големина

Прашај за производот!
Внесете го Вашето Име
Внесете ја Вашата Емаил адреса
грешка
Внесете ја пораката
ШИФРА: BB4 Категорија: Ознаки: ,

Опис

Бастун BB4

Изработен од алуминиум , со нелизгачки држачи и подесување на висината. Предноста е малата тежина (350гр) и цврстината.

Прилагодлива големина

Внимание : при некоја кожна реакција, чешање, Ве молиме престанете со употреба и консултирајте се со доктор.

Алуминиум