ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ + 389 (0)2 3095 002

МУЛТИ МАСАЖЕР

Модел: РАЧЕН
Гаранција: 1 Година
Боја: Бела
Испорака: Бесплатна
Достапност: НА ЗАЛИХА

Цена: 1.900 денари

Посетете не во Нашиот продажен салон во Нас. Влае и уверете се сами во придобивките од масажерот.

Ве очекуваме….!

11 РАЗЛИЧНИ ДОДАТОЦИ!

Тајната на неговата делотворност е во 11-те различни додатоци со посебни и различни функции за: опуштање од напнатост, вкочанетост и болка, стимулирање на разградување на масните наслаги под кожата, обликување на телото, нега на кожата и зголемување на нејзината пропустливост како и отстранување на веќе постоечкиот целулит и зацврстување на мускулите.

СПЕЦИЈАЛНА ВИБРАЦИОНА МАСАЖА!

Системот од вибрации во комбинација со топлинската терапија преку инфрацрвени зраци овозможуваат ефикасна масажа на целото тело за подобрување на крвната циркулација и опуштање на сите болни и вкочанети подрачја. Интензитетот на вибрација се прилагодува на 6 нивоа. Со негово користење може да добиете квалитетна масажа или да ги стопите вишокот килограми и да изгледате посамоуверено. Вашето тело ќе ви биде благодарно а Вие ќе го чувствувате тоа.

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН!

Масажерот може да го користите на сите делови од телото, вклучувајќи ги и најтешко достапните места со помош на долгата рачка за држење. Лесен и едноставен за користење, вклучете го во струја, регулирајте ја јачината на масажата и уживајте.

ПРАКТИЧЕН ЗА УПОТРЕБА, БИЛО КАДЕ ВО БИЛО КОЕ ВРЕМЕ!

Сместете се удобно и уживајте во вибрационата масажата. Предностите кои ги поседува овој масажер се во тоа што е удобен и едноставен за употреба, модерен, компактен и лесно пренослив со голем број функции кои го прават незаменлив во Вашето секојдневие. Доволни се само 10 минути секојдневна масажа за релаксирање и подобрување на циркулацијата.

Н.Мартин

Честопати кога легнував да спијам чувствував еден вид на боцкање во моите нозе и се будев од сон. Кога го купив овој масажер за нозе тој беше мое единствено решение , едноставно не можам без него.
5.0
2018-05-23T10:30:09+02:00
Честопати кога легнував да спијам чувствував еден вид на боцкање во моите нозе и се будев од сон. Кога го купив овој масажер за нозе тој беше мое единствено решение , едноставно не можам без него.

К. Бојан

Мојата работа налага долго време работа на компјутер и боледувам од артритис  и фибромијалгија.. го користам секојдневно и тоа ме спаси од одење на физикална терапија....Ви благодарам.
5.0
2018-06-01T15:58:43+02:00
Мојата работа налага долго време работа на компјутер и боледувам од артритис  и фибромијалгија.. го користам секојдневно и тоа ме спаси од одење на физикална терапија....Ви благодарам.

С. Милош

Го користам секој ден 20-25 минути, ја обожавам неговата функција за загревање со што ме ослободува од болките и тензијата што ја чувствувам во мојот врат и раменици.
5.0
2018-06-01T15:58:54+02:00
Го користам секој ден 20-25 минути, ја обожавам неговата функција за загревање со што ме ослободува од болките и тензијата што ја чувствувам во мојот врат и раменици.

М. Денис

Јас сум голем обожавател на рефлексологијата и масажата на моите стапала. Навистина масажерот за нозе е неверојатен а моите нозе не се чувствуваат уморни и истрошени како порано.
5.0
2018-06-01T15:58:25+02:00
Јас сум голем обожавател на рефлексологијата и масажата на моите стапала. Навистина масажерот за нозе е неверојатен а моите нозе не се чувствуваат уморни и истрошени како порано.

З.Тони

Масажерот за нозе стегајќи ги моите нозе прави да чувствувам како циркулацијата тече низ моите нозе подобро. Не е важно колку добро се чувствувам за време на масажата туку како се чувствувам после тоа. Одличен производ!
5.0
2018-06-01T15:58:14+02:00
Масажерот за нозе стегајќи ги моите нозе прави да чувствувам како циркулацијата тече низ моите нозе подобро. Не е важно колку добро се чувствувам за време на масажата туку како се чувствувам после тоа. Одличен производ!
5
5