ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ + 389 (0)2 3095 002

Кревет Масажер

Модел: Софа
Гаранција: 1 Година
Боја: Црна и Крем
Испорака: Бесплатна
Достапност: НА ЗАЛИХА

Цена: 36.400 денари

Посетете не во Нашиот продажен салон во Нас. Влае и уверете се сами во придобивките од масажерот.

Ве очекуваме….!

Многубројни придобивки!

Поседувајќи го овој модел ќе откриете голем број задоволства предизвикани од пријатната масажа комбинирана со незаменливи придобивки во грижата за Вашето здравје и подобрување на животниот стил.

Секогаш релаксирани!

Имајќи го овој масажер кој ви ја овозможува удобноста која отсекогаш сте ја посакувале ќе направи да се чувствувате здраво и одморено без симптоми на болка. На Вас преостанува само да уживате во квалитетот, удобноста и одличните перформанси кои ги поседува овој модел.

Подобро здравје!

Со третирање на акупунктурните точки се грижите за одржување на Вашето целокупно здравје. Со помош на шиатсу масажата, масажа со гмечење и притискање ефикасно се забрзува крвната циркулација на целото тело, мускулите и зглобовите се максимално релаксирани.

Создадете оаза на уживање!

Овој лежај располага со масажни топки во делот кај вратот, грбот и листовите додека пак во седечкиот дел има вибрациона масажа. Наслонот кај грбот може да се прилагодува по сопствена желба со тоа што може да се употребува како масажер но и како Ваше омилено место за одмор во најмрзеливите денови. Овој лежај ви ја овозможува удобноста која одсекогаш сте ја посакувале.

Коментари од Корисници

З. Ангела

Ја користам по највисок интензитет, бидејќи обожавам цврста масажа, толку многу ме релаксира и опушта што ја користам по два пати дневно. Ја препорачувам на секој.

Д. Мирјана

Секојдневно го користам креветот. Масажата што ја нуди е одлична, најчесто ги користам автоматските програми. Од кога го користам креветот, ја подобрив циркулацијата, се ослободив од секојдневниот замор и вкочанетост и повеќе не трошам пари по скапи масажни центри.

Т. Андреј

Го купив креветот од здраствени причини, секојдневно ме мачеа болки во кичмата и вкочанетост. Со пролонгираното користење на креветот болките се намалија и сум помалку подлежен на повреди, бидејќи работата ми е физичка.

В. Зоран

Се чувствував уморно, депресивно и омалаксано, од кога го купив креветот за масажа се чувствувам многу подобро, релаксирано и полн со енергија, верувале или не масажата ефикасно го подобрува здравјето.