ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ + 389 (0)2 3095 002

Фотелја масажер

Модел: ЗЕРО ГРАВИТИ +
Гаранција: 3 Година
Боја: Црна,Крем и Бордо
Испорака: Бесплатна
Достапност: НА ЗАЛИХА

Цена: 172.500 денари

Посетете не во Нашиот продажен салон во Нас. Влае и уверете се сами во придобивките од масажерот.

Ве очекуваме….!

Масажа со која ќе го подобрите квалитетот на животот трајно!

Оваа фотелја ја менува перспективата и начинот на размислување за масажните уреди. Дури и оние кои мислеле дека виделе се кога е во прашање масажната технологија остануваат без текст веднаш штом ја испробаат.

Фотелја со највисоки масажни достигнувања!

Постојат техники на масажа кои може да ги изведуваат само стручно обучени масери. Но, бидејќи оваа фотелја спаѓа во највисоките масажни достигнувања, располага со уреди за воздушна масажа и механички ролери кои се спуштаат се до седечкиот дел и овозможуваат тродимензионална масажа идентична на рачна масажа

Исклучителен дизајн!

Освен врвниот дизајн, особено внимание привлекуваат и бројните иновации на оваа фотелја меѓу кои се аудио систем со мали но моќни звучници, Bluetooth приклучок и ZERO GRAVITY опции.

ПРОФЕСИОНАЛЕН ТЕРАПЕВТ НА РАСПОЛАГАЊЕ 24 ЧАСА!

Само со притискање на едно копче сите делови на Вашето тело добиваат професионална масажа како и бројни масажни техники со кои уникатното масажно искуство е загарантирано. Кој еднаш уживал во придобивките на оваа фотелја засекогаш ќе ја памти нејзината делотворност. Топло ја препорачуваме на сите оние кои се грижат за сопственото здравје.

За што се препорачува Фотелја масажерот Zero Gravity +

 • Ослободување од стресот, напнатоста и заморот.
 • Подобрување на секојдневниот живот
 • Релаксирање и уживање
 • Подобра циркулација на крвта
 • Отстранување на мускулната болка
 • Забрзување на метаболизмот
 • Подобрување и стимулирање на имунитетот.
 • Превенција на многу болести
 • Подобрување на состојбата на сите болести
 • Корекција на држење на телото
 • Спречување главоболка и мигрена
 • Корекција на вишокот телесна тежина
 • Зголемување на еластичноста на мускулите
 • Ослободување од болки и укоченост
 • Нерамнотежа на мускулите на грбот
 • Зголемување на флексибилноста
 • Подобрување на сонот
 • Подобра концентрација и продуктивност
 • Зголемување на енергијата
 • Благосостојба и подобрување на расположението
 • Подобрување на општата состојба на организмот

Коментари од Корисници

Е. Александра

Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.
5.0
2018-06-03T21:12:03+00:00
Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.

Ј. Андреј

Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..
5.0
2018-06-03T21:12:31+00:00
Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..

С. Билјана

Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.
5.0
2018-06-03T21:11:30+00:00
Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.

С. Зоран

3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!
5.0
2018-06-03T21:12:18+00:00
3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!

М. Јована

Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.
5.0
2018-06-03T21:11:13+00:00
Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.

К. Неда

Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.
5.0
2018-06-03T21:11:48+00:00
Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.
5.0
6