ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ + 389 (0)2 3095 002

Фотелја масажер

Модел: ЛУКС
Гаранција: 2 Години
Боја: Црна и Крем 
Испорака: Бесплатна
Достапност: НА ЗАЛИХА

Цена: 119.000 денари

Рата: 7.206 денари (18 рати)

Посетете не во Нашиот продажен салон во Нас. Влае и уверете се сами во придобивките од масажерот.

Ве очекуваме….!

Масажа со која ќе го подобрите квалитетот на животот трајно!

Оваа фотелја ја менува перспективата и начинот на размислување за масажните уреди. Дури и оние кои мислеле дека виделе се кога е во прашање масажната технологија остануваат без текст веднаш штом ја испробаат.

Фотелја со највисоки масажни достигнувања!

Постојат техники на масажа кои може да ги изведуваат само стручно обучени масери. Но, бидејќи оваа фотелја спаѓа во највисоките масажни достигнувања, располага со уреди за воздушна масажа и механички ролери кои се спуштаат се до седечкиот дел и овозможуваат тродимензионална масажа идентична на рачна масажа

Исклучителен дизајн!

Освен врвниот дизајн, особено внимание привлекуваат и бројните иновации на оваа фотелја меѓу кои се аудио систем со мали но моќни звучници, Bluetooth приклучок и ZERO GRAVITY опции.

МАСАЖЕН ДОМЕТ

Сеопфатната масажа низ целиот грб по должина од 135 цм со помош на ролери кои може да се движат нагоре-надоле, автоматски детектирајќи ги сите облини и непрфавилности на телото. Ширината исто така може да биде прилагодена на 4цм, 12цм, 21цм овозможувајќи целосна покривност на грбот од Fengchi  па се до Shenshu точките.

ТОПЛИНСКА ТЕРАПИЈА ВО ДЕЛОТ КАЈ ГРБОТ

Оваа функција за загрвање го отстранува чувството на студ и болка во Вашиот грб. Со апсорбирањето на емисијата на инфрацрвени зраци се активираат ќелиите, се обновуваат клетките и се зајакнува организмот . Полнењето и празнењето на воздушните перничиња доведува до движење на половината налево и надесно и отстранување на целата вкочанетост на ефикасен начин.

Коментари од Корисници

М. Јована

Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.
5.0
2018-06-03T21:11:13+02:00
Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.

С. Зоран

3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!
5.0
2018-06-03T21:12:18+02:00
3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!

С. Билјана

Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.
5.0
2018-06-03T21:11:30+02:00
Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.

Е. Александра

Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.
5.0
2018-06-03T21:12:03+02:00
Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.

К. Неда

Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.
5.0
2018-06-03T21:11:48+02:00
Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.

Ј. Андреј

Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..
5.0
2018-06-03T21:12:31+02:00
Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..
5
6