ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ + 389 (0)2 3095 002

Фотелја Масажер

Модел: КОМФОРТ
Гаранција: 1 Година
Боја: Црна 
Испорака: Бесплатна
Достапност: НА ЗАЛИХА

Цена: 49.900 денари

Рата: 3.021 денари (18 рати)

Посетете не во Нашиот продажен салон во Нас. Влае и уверете се сами во придобивките од масажерот.

Ве очекуваме….!

Сместете ја во Вашата дневна соба или во канцеларија!

Удобна, мека и висококвалитетна фотелја, совршен додаток за сечија дневна соба со која
може да ја почуствувате удобноста на која долго сте чекале.

Дизајнирана, природно да се вклопи во Вашиот ентериер!

Комбинирајќи ја формата и функционалноста во еден компактен модел оваа фотелја се преобразува од масажер во релаксациона фотелја во која ќе може да се релаксирате и да го минувате слободното време после секој напорно поминат ден.

Неодолива масажа!

Освен ергономичниот дизајн и удобноста, фотелјата нуди и неодолива масажа за тотална релаксација на целото тело, уживање и подобрување на циркулацијата.

ВАШЕТО НАЈДОБРО ИСКУСТВО!

Фотелја масажерот КОМФОРТ овозможува исклучително искуство во масажата кое ги задоволува сите сетила. Со честа употреба на оваа фотелја ќе ви се подобри секојдневниот живот, ќе се чувствувате подобро, ќе го подобрите метаболизмот, крвната циркулација, притисокот, кондицијата, полесно ќе се фокусирате на Вашата активност и ќе имате подобар сон. Доволно е 15 минутна масажа секој ден, за сите болни  симптоми да исчезнат.

Наслонот на грбот и на нозете се прилагодува автоматски  во положбата која Вам ви одговара.

ЗЕРО ГРАВИТИ ПОЛОЖБА НА ТЕЛОТО

Една од најважните карактеристики на оваа фотелја е Функцијата ЗЕРО ГРАВИТИ со која телото се поставува во положба во која максимално се релаксирате и веднаш се подобрува крвната циркулација. Масажните ролери прецизно ја опфаќаат секоја точка на телото и ефикасно ослободуваат од болка.

Коментари од Корисници

К. Неда

Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.
5.0
2018-06-03T21:11:48+02:00
Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.

Е. Александра

Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.
5.0
2018-06-03T21:12:03+02:00
Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.

М. Јована

Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.
5.0
2018-06-03T21:11:13+02:00
Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.

С. Зоран

3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!
5.0
2018-06-03T21:12:18+02:00
3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!

С. Билјана

Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.
5.0
2018-06-03T21:11:30+02:00
Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.

Ј. Андреј

Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..
5.0
2018-06-03T21:12:31+02:00
Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..
5
6