ГРИЖА ЗА КОРИСНИЦИ + 389 (0)2 3095 002

Фотелја Масажер

Модел: КЛАСИК
Гаранција: 2 Години
Боја: Црна и Крем
Испорака: Бесплатна
Достапност: НА ЗАЛИХА

Цена: 78.900 денари

Посетете не во Нашиот продажен салон во Нас. Влае и уверете се сами во придобивките од масажерот.

Ве очекуваме….!

Сместете ја во Вашата дневна соба или во канцеларија!

Удобна, мека и висококвалитетна фотелја, совршен додаток за сечија дневна соба со која
може да ја почуствувате удобноста на која долго сте чекале.

Дизајнирана, природно да се вклопи во Вашиот ентериер!

Комбинирајќи ја формата и функционалноста во еден компактен модел оваа фотелја се преобразува од масажер во релаксациона фотелја во која ќе може да се релаксирате и да го минувате слободното време после секој напорно поминат ден.

Неодолива масажа!

Освен ергономичниот дизајн и удобноста, фотелјата нуди и неодолива масажа за тотална релаксација на целото тело, уживање и подобрување на циркулацијата.

ВАШЕТО НАЈДОБРО ИСКУСТВО!

Фотелја масажерот КЛАСИК овозможува исклучително искуство во масажата кое ги задоволува сите сетила. Изберете еден од моделите на масажа “kneading” “knocking” или “pummel” и препуштете и се на фотелјата. Дополнително има опција да се регулира масажата според висината на корисникот, кое е од огромно значење.

Коментари од Корисници

С. Билјана

Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.
5.0
2018-06-03T21:11:30+00:00
Ја поставив фотелјата во дневната соба и секој ден кога се враќам од работа, седнувам на неа гледам телевизија а воедно добивам одлична масажа. Никогаш не сум помислила дека фотелјата може да понуди ваква масажа.

М. Јована

Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.
5.0
2018-06-03T21:11:13+00:00
Секојдневно осеќам голем притисок во рамената, грбот и се чувствувам укочена… Откако јас и мојата фамилија се одлучивме да ја купиме фотелјата за масажа конечно можам да кажам дека се будам наспана и свежа без болките на кои бев константно изложена.

Ј. Андреј

Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..
5.0
2018-06-03T21:12:31+00:00
Бидејќи често патувам и имам чувство на отечени и тешки нозе омилена ми е масажата на стапалата … Ја препорачувам на секој кој може да си го дозволи тоа..

К. Неда

Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.
5.0
2018-06-03T21:11:48+00:00
Просто ја обожавам оваа фотелја за масажа … Ви благодарам за брзата испорака и услужливоста на персоналот.

Е. Александра

Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.
5.0
2018-06-03T21:12:03+00:00
Просто неверојатно…одлична масажа. Јас и мојот сопруг секоја вечер пред спиење се масираме 15 минути и од тогаш моите проблеми со несоницата и напнатоста исчезнаа.

С. Зоран

3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!
5.0
2018-06-03T21:12:18+00:00
3 недели поминаа откако ја имам оваа фотеља и можам да кажам дека е далеку подобра од сите масажери што сум ги употребувал до сега и се чувствувам порелаксирано од кога било досега!
5.0
6